NAJNOWSZE

AKTUALNOŚCI

III NAJWIĘKSZA GÓRALSKA MAJÓWKA W POLSCE już 28 maja o godzinie 19:30 w Rabie Wyżnej. Zapraszamy kochani już na trzecią edycję wydarzenia, którego jesteśmy Organizatorem. Tego dnia odbędzie s..

Już jest! Najnowsza płyta MAŁEJ ARMII JANOSIKA pt. "Jan Paweł II - Przyjaciel Podhalańskiej Ziemi" jest już dostępna w sprzedaży..

Do trzech razy sztuka! Kochani, zapraszamy serdecznie wszystkich na wrześniową "Majówkę", która odbędzie się ostatecznie 26 WRZEŚNIA w Rabie Wyżnej ❤️..

W sobotę zapraszamy na Jasną Górę gdzie zagramy podczas Apelu Jasnogórskiego o godzinie 21:00. Będzie można obejrzeć również krótką transmisję w TV TRWAM.Natomiast w niedzielę damy Koncert we..

Już w tą sobotę 5 września zapraszamy wszystkich do TORUNIA na koncert Małej Armii Janosika, który odbędzie się w Amfiteatrze nad Wisłą 🙂 Start..

Szanowni! Bardzo nam przykro, że musimy przekazać dzisiaj informację, która jest trudna do przyjęcia dla każdego z nas. "Największa góralska Majówka w Polsce", która miała odbyć się 22 sierpnia w R..