Aktualności

Podsumowanie okresu koncertów kolęd

Kochani! Zakończyliśmy magiczny okres koncertowo-kolędniczy,    w którym spotkaliśmy się z Wami! Dziękujemy serdecznie za dobre słowo, uśmiech na twarzy, wsparcie, łzy wzruszenia, otuchę, docenienie ciężkiej pracy oraz obecność podczas koncertów. Wszyscy wspólnie doświadczyliśmy jak silna jest nasza wiara, tradycja, miłość i przekonaliśmy się jak nie wiele potrzeba, aby na naszych twarzach pojawił się uśmiech oraz łzy wzruszenia.
Rodzice, dzieci oraz dorośli z Małej Armii Janosika serdecznie Wam dziękują! Cieszymy się, że Bóg który przemawiał przez słowa kolędy, wspólnie nas wszystkich połączył, a nasza muzyka mogła wszystkich uszczęśliwić w tym niezwykłym czasie. 
Przez okres kolędowania zagraliśmy 13 koncertów                        w następujących miejscach oraz podczas uroczystości: 
Szlachetna Paczka w Skawie, Wigilia Gminna w Rabie Wyżnej, koncert w Węgrzcach Wielkich, Kopalnia Soli w Wieliczce, Pasterka w Rabie Wyżnej, Koncert "Na Górce"    w Zakopanem, Koncert w Tylmanowej, Koncert w Nowym Sączu, Koncert w Skomielnej Czarnej,
Koncert w ZOL w Rabie Wyżnej, Koncerty w Zduńskiej Woli, Koncert w MDK Miechów, Koncert w Naprawie. 
Dziękujemy!!!!  ! Do zobaczenia! Pozdrawiamy ciepło  

"Szczęśliwi Ci, którzy mają muzykę w sercu i uśmiech na ustach" Franz Schubert