Aktualności

Damian Pałasz Osobowością 2018 roku według Krakowskiej i Dziennika Polskiego

Od Damiana Pałasza:

Ostatni rok był dla mnie ciągiem ciężkiej i nieustającej pracy. Wraz z dziećmi i młodzieżą z Małej Armii Janosika, udało nam się zrealizować to co jeszcze tak niedawno było planowane i trudne do osiągnięcia. 
Jest to ogromny zaszczyt i przyjemność być ponownie w tym wyjątkowym miejscu wśród tak wybitnych i utytułowanych ludzi. Dziękuję serdecznie za tak wielkie wsparcie, dobre słowo i uśmiech, który codziennie jest kierowany w moją stronę. Dziękuję za oddane głosy, wiarę w każdy sukces i wsparcie w realizacji kolejnych celów.
Chciałbym zaznaczyć, że na co dzień wśród społeczności spotykam się z ogromną aprobatą tego co realizuję. Warto jednak pamiętać, że krytyka dzieli się na tę pozytywną, ale również na negatywną, którą nie każdy jest gotowy zaakceptować i przyjąć do siebie. Pragnę również podziękować Tym, którzy właśnie w oparciu o swoją rzetelność chcą się podzielić tą negatywną opinią i ukazują drugą stronę medalu. Wyrażają swoje opinie, wnioski czy też mówią głośno swoje odmienne zdanie. Dziękuję Tym, którzy tworzą i działają w tym samym środowisku artystycznym. Bardzo nie lubię gdy ktoś traktuje moje powodzenie jako rywalizację czy też zwyczajną batalię o sukces. Właśnie jedynie zdrowa relacja kształtuje kolejne wspaniałe ideologie i plany oraz potrafi zmobilizować do dalszego działania. Wszyscy jesteśmy zwycięzcami wtedy kiedy realizujemy marzenia, pomagamy w tym innym, tworzymy coś co jeszcze nigdy nie powstało, kreujemy niepowtarzalną ideę, niesiemy radość, a nasza osoba wpływa pozytywnie na życie drugiego człowieka. Staram się to zadanie wypełniać najlepiej jak potrafię - czerpiąc z tego niesamowitą satysfakcję oraz kształtując teraźniejszość i przyszłość tego najmłodszego pokolenia.
DZIĘKUJĘ WAM ZA JAKŻE ZNACZĄCĄ I WAŻNĄ OBECNOŚĆ W MOIM ŻYCIU.